قتل ادواردو

 پس از مدتها پرده پوشی در مورد قتل  ادواردوآنيلی که اصحاب رسانه و دولتمردان ايتاليايی آن را خود کشی جلوه می دادند با همت ايرانيان و مخصوصآ کاربران اينترنتی٬ با ايميل های خود به خبرگزاريهای ايتاليايی ( مطلب قبلی همين وبلاگ با لينک ببينيد و ايميل بزنيد ) اين جو را شکستند و اولين نشانه های کنار رفتن اين پرده به گوش می رسد .به خبر زير توجه کنيد تا بيشتر متوجه شويد .

 

 

روزنامه ایتالیایی «دلاسرا» امروز یكشنبه با درج مقاله‌ای از زندگی ادواردو آنیلی به بررسی بخشی از ناگفته‌های زندگی وی پرداخت.
روزنامه پر تیراژ كوریور دلاسرا امروز با چاپ عكس بزرگی از حضور ادواردو آنیلی در صف اول نماز جمعه تهران در سال 1360 یك صفحه كامل را به موضوع مسلمان بودن ادواردو اختصاص داده است.
در این مقاله، متن كامل فیلم مستند ادواردو نقش قدیری ابیانه در پنج سال برای روشن نگهداشتن ماجرای ادواردو، درخواست برای بررسی علت مرگ او به عنوان یك قتل سیاسی و علاقه مردم ایران به این شخصیت ایتالیایی درج گردیده است.
روزنامه دلاسرا در مصاحبه با خانم آنا ماریا فونتانا یكی از تاجران مشهور ایتالیا و علاقمند به موضوع ادواردو كه با ایران معاملات تجاری دارد و با فضای فكری مردم ایران آشنا است از قول وی ذكر كرده كه این زن ایتالیایی به صورت جدی پیگیری موضوع ادواردو را در دستور كار خود قرار داده است.
فونتانا، همچنین علاقه خالصانه و صادقانه جوانان ایران به ادواردو به عنوان كسی كه به خاطر معنویت به امكانات مادی پشت پا زده یاد كرده است.
گفتنی است در شماره امروز روزنامه دلاسرا نویسنده مقاله و همچنین خانم فونتانا نحوه برخورد دولت ایتالیا با گروه فیلمبرداری فیلم مستند ادواردو، اتهامات وارده به آنها و اخراجشان را اقدامی غیرقابل توجیه خوانده‌اند و همچنین كشته شدن ادواردو بدست صهیونیسم بین‌المللی را اتهامی سنگین از سوی ملت ایران علیه اسرائیل دانستند.

/ 0 نظر / 8 بازدید