حزب الله بيانيه نداد که بازتاب منعکس کند و آفتاب هم حکمی صادر نکرد

          dast3.jpg

وقتی دکتر احمدی نژاد در تقدیر از معلم کهنسال عصا بدست خود بر دست دست کش پوشیده اش بوسه زد حزب الله فورآ دستکش از دست خانم معلم در آورد و ۴۰ سال سن خانم معلم را کوچک کرد تا بتواند حکم بر غیر شرعی بودن آن دهد و بازتاب مسرور از پیدا کردن نکته ای دیگر بر علیه احمدی نژاد  در هیبت یک اصولگرای دو آتیشه به انتشار این مطلب پرداخت و این سایت اصلآ هم به نظرات علما کار نداشت و فقط در جهت اطلاع رسانی این انتقاد را منتشر کرد!!!  جوابیه این انتقاد را هم جهت اطلاع رسانی منتشر نکرد  و آفتاب هم حکم حرام بودن این عمل را صادر کرد البته طبق نظر کدام عالم تماس با دست پیرزن از پشت دستکش اشکال شرعی دارد؟ الله اعلم  .اما در خصوص دست دادن خاتمی با دختران ایتالیایی بازتاب تمامی احتمالات را در نظر می گیرد و بعد هم جواب خرازی را در انتهای مطلب می آورد :

"انتشار اين فيلم و چنين اقدامي از سوي اين چهره روحاني با شگفتي علاقه‌مندان متشرع خاتمي كه امام خميني، او را فرزند باتقواي خود خوانده‌اند، روبه‌رو شده است.
به گفته اين گروه، خاتمي بايد پاسخ دهد كه آيا فيلم مذكور داراي خدشه است، وي هنگام دست دادن با زنان حاضر در مسير، متوجه جنسيت آنان نشده يا به حكم شاذ مورد اشاره عمل كرده است و يا موضوع چهارمي در ميان بوده است؟
ساعاتي پس از درخواست توضيح از سيد محمد خاتمي، دفتر وي توضيحاتي را در سه بخش ارسال كرد. در اين سه بخش، به هر سه گزينه احتمالي اشاره شده و از آنها با عبارات «تكذيب تصويرپردازي» ، «عدم توجه به برخی تماس‌ها به علت ازدحام جمعیت» و «مرتفع شدن حرمت اوّلی به عنوان ثانوی» ياد شده است.
خرازی در واکنش به انتشار برخی گزارش ها: استقبال از آقای خاتمی در سفرهای خارجی و نیز مراسم سخنرانی های ایشان به حدّی است که گاه کنترل اوضاع از دست ایشان و اطرافیان خارج می شود و در این مواقع برخی می کوشند با رساندن خودشان به آقای خاتمی به ایشان ابراز ارادت کنند که در مواقعی تصور می شود با آقای خاتمی مصافحه کرده اند.
البته از برخی از شگردهای تصویری و نیز بداخلاقی هایی که آقای خاتمی سال هاست با آن روبرو بوده نباید غافل شد و افکار عمومی کاملاً دریافته اند این روش ها برای تخریب شخصیت های بلندمرتبه کشور جایی ندارد."

البته جای تعجب است بازتابی که معمولآ  در صورت تکذیب خود شخص را هم همراه فیلم ضمیمه می کند تا بقبولاند که حرف بازتاب درست است این دفعه از فیلم خبری نیست و حتی در سوالش همه راه های گریز را  نشان می دهد.

آقای خرازی یا بازتابی ها فیلم را دوباره ببینید تا متوجه شوید شگرد تصویری در کار نیست و عکسی که از همان فریم دست دادن گرفته شده را هم ببینید تا  بیشتر متوجه شوید . آقای خرازی مگر آقای خاتمی  استقبال صد نفری تا حالا ندیده که اینقدر هول شده و دیگر دختر و پسر را از هم تشخیص نمی دهد و اصلآ هجوم جمعیتی به طرف ایشان نیست و حالا اگر با وجود  موهای بلند آن خانم جوان با یقه باز و آستین کوتاه٬ آقای خاتمی نتوانستند جنسیت شان را تشخیص دهند حداقل در صحبت کردن از روی صدا می توانستند تشخیص دهند و اگر باز هم  نتوانسته اند وای به حال ما که ۸ سال کشور را به دست کسی دادیم که تا چند نفر را یکجا می بیند دختر پسر را هم از هم تشخیص نمی دهد .
البته در مورد حزب الله که برای احمدی نژاد بیانیه صادر می کرد حرفی ندارم چون از نظر آنها ۷۰-۸۰ ساله میانسال است پس  این خانم جوان به سن قانونی نرسیده که اشکال شرعی داشته باشد .

                                                  سایر تصاویر

/ 21 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
الهام

از مسلمونيتون شرم ميکنم که چطور ميتونيد با جنجال آفرينی ناموسی رو که ادعای اون رو دارين تو کشورهای عربی خرج کنيد ولی دست دادن خاتمی با دختری که همسن شايد نوه ايشون باشه رو علم کرديد.ای دريغا رهزنان بنشسته اند صد گره زير زبانم بسته اند

سروش

خانم الهام ۱- من ادعای مسلمونی ندارم ۲- ناموس من زن و دختری نيست که به خاطر زندگی بهتر يا نه همون فقر مي ره دوبی ناموس من زنيه که کف توالت می شوره اما عفتش رو نمی فروشه ۳- چرا من شرم کنم کسی شرم کنه که عبای ديانت به تن می کنه و با یه هیئت چندین نفری هر و از پول ملت هر روز می ره ایتالیا و همون ناموس ما که گفتم مجبوره برا گذران زندگيش کف توالت بشوره ۴- من شرم کنم یا کسی که هر هر روز با کلی هیئت همراه می ره ايتاليا تا برا پاپ و یه عده کشیش قسم بخوره که اسلام دین خوبیه و پیامبر قابل احترامه و جنگ بده و صلح خوبه و هنوز از در بیرون نیومده پاپ مصاحبه می کنه اسلام دین خشونته و تو همون روزنامه هم ۴ خط پایین تر کاریکاتورای پیامبر رو منتشر می کنن و از اون طرف هم آمريکا با کمک ايتاليا و فرانسه و انگليس و اسرائیل و ...تو عراق و سودان و افغانستان و لبنان و فلسطين و اگه بتونن تو ايران کرور کرور آدم بکشن

سروش

۵ - راستی آقای خاتمی رو اينقدر پير نکنيد دختر آقای خاتمی از اين خانم هم جون تره اینم عکسش www.sharemation.com/downloaddd/pic/Khatamifamili.jpg و اتفاقآ دختر ایشون با همسرشون در ايتاليا هم هستن.ترافيک پر تردد آقای خاتمی به ايتاليا زياد هم بی منظور نيست نه؟

نگذاريد انقلاب به دست نامحرمان بيفتد . من و تو كجاييم . رييس جمهور محبوبمان جناب آقاي خاتمي كجاست . همه بي غيرتيم و نامسلمون ! پس اينهم بي خيال

مصائب

سلام نگاه کن چه نظراتی دادن برخی.تهمت به احمدی نژاد ايراد نداره ولی به خاتمی گناه فوق کبيره است

اقای سروش انها سايت باز نتاب و افتابه هستند .انهم نه افتابه مسی بلکه افتابه پلاستيکی که تازه دسته هم ندارد وته اش هم سوراخ است .به اين سايت افتابه نگاه کنيد روز بعد از روز در حال ترساندن مردم است که اسرائيل حمله ميکند امريکا حمله ميکنددرست مثل پس مانده های رژيم منفور پادشاهی که فقط مردم را مترسانند به خيال اينکه اگر مردم خطر حمله را باور کنند ممکن است خودشان بريزند تو خيابانها و انقلاب کنند. سايت افتابه برای بر گرداندن خاتمی و هاشمی و لوس انجلسيها برای بر گرداندن شازده گدای وبي لياقت و کودتا زاده کبير .کارشان فقط همين است . هر بيماری در گوشه وکنار دنيا هذيان بگويد و در ورق پاره ای چاپ شود انها از ان هم نميگذرند احمدی نژاد يک دليل بسيار موجه برای زبان درازيهايش دارد که به او اجازه ميدهد بی پروا حرفهايش را بزند وان اين است که بعد از قرنها اولين مقام مهمی در ايران است که دزد نيست و اين حکم کيميا را دارد که کسی در ايران مقام بزرگی داشته باشد که نه از قبل ونه بعد از به قدرت رسيدن دزد و چپاولگر نباشد برای همين از کسی ترسی ندارد .ولی ان مثلا سردار سازندگی هم ميتواند به بی باکی او باشد.

مهدی بختياري

خوندم مطلبتو داداش شما هم اينو بخون: مبارک بادبر تمام بی غیرتا... این خبر سوزش دار رو حتما بخونید تا بگم

بابک

سلام اقای سروش . اخيرا ملکه خونخوار انگليس لقب لرد به سلمان رشدی داده واين بسیاری از مسلمانان را اشفته کرده است در سراسر دنيا .بسياری ازايرانيان هم بر اشفته شدند کتاب اين مزدور هندی يک کتاب رمان بوده که در ان اهانتی شده نه چندان مستقيم ولی کتاب داستانی است من کتابی را سراغ دارم بنام بازشناسی قران نوشته دکتر روشنگر .سالها گذشت که ايشان از ترس بيرون امدند و همه دريافتند که دکتر روشنگری وجود ندارد بلکه نام واقعی نويسنده مسعود انصاری است که هم اکنون به نوشتن ان کتاب افتخار هم ميکند .در اين کتاب تمام ايه های قران را زير سئوال برده ومثلا سعی کرده ضد ونقيض های قران را نشاندهد و کلا قران را يک کتاب پراز دروغ و خلاصه اهانت های فراوان به حضرت محمد. من نمیدانم چرا هیچ واکنشی به کتاب ایشان نشد چون لااقل سلمان رشدی میگوید کتاب من یک رمان است ولی این مردک انصاری ادعا دارد که کتابش تحقیقی است ما ایرانیان حالا چه مردم چه دولت هیچ واکنشی نشان ندادیم ولی در مورد کتاب رشدی این قدر سروصدا میکنیم چون به نظر من کتاب انصاری به مراتب ننگین تر از کتاب رشدی است به نظر شما چرا؟؟؟؟

...........

shame on you

محمد هادی

به خدا وقتی میبینم که این خاتمی یو دارو دستش چه گندی به این مملکت وارد کردن گریه ام میگیره جالبه حالا دو گورتونیمشون باقیه