زنده باد پاکان و خالصان

Cheraghani.gif?uniq=-m2t98x
Cheraghani.gif?uniq=-m2t98x
پيروزي حق بر باطل، پيروزي اسلام ناب محمدي بر اسلام آمريکايي، پيروزي خدا پرستان بر پول پرستان، پيروزي عدالتخواهي بر سرمايه داري، پيروي آزاده ها بر آقازاده ها، پيروزي جناب آقاي
دکتر محمود احمدي نژاد
در نهمين انتخابات رياست جمهوري بر ملت قهرمان ايران مبارک باد!
 
به احمدي نژاد نگوئيد ....

به احمدي نژاد نگوئيد که چرا آمدي؟ ما خواسته ايم که بيايد! و نگوئيد که چرا ماندي؟ ما نمي گذاشتيم که برود!
و نگوئيد که هزينه ها را از کجا آوردي؟ ما برايش هزينه کرده ايم! براي تفکرش، و براي خلوص نيتش.
به احمدي نژاد نگوئيد که نمي تواني، به مردي که مدرک او حاصل رانت هاي مصلحتي و سياسي نيست، به چهره علمي موجهي که هيچيک از نزديکان خود را بر مصدر امور ننشانده است. به دلاوري که اگر خواسته بود در ميان عناوين و سوابق گم گشته بود و امروز هم اگر ما از او نمي خواستيم هم چنان سرباز گمنام انقلاب باقي مانده بود ... و کسي که همواره تجربه را به زيور ارزشمند تدبير مزين کرده است، و به جاي سياست، مجهز به سلاح کياست است. چنانچه تمامي بزرگ مردانمان از صدر اسلام تا امروز و فردا اين گونه بوده و هستند و او اين همه را در حل بحرانهاي استانداري اردبيل و شهرداري تهران و تدبير در بحران سازي هاي سياسي نشان داده است.
به احمدي نژاد نگوئيد که نمي تواني، زيرا خداوند وعده داده است: «ان تنصر الله ينصر کم ... ان الله يدافع عن الذين امنوا ...»
و ديگر به احمدي نژاد نگوئيد که «نمي گذاريم»، زيرا پشتوانه او يک ملت است و او برخاسته از ميان ملت است و کابينه او هفتاد ميليوني است. کابينه اي به وسعت ايران عزيز که همه ما خود را عضو آن مي دانيم.
به احمدي نژاد هيچ نگوئيد .... او از ما است.
مي ماند، مي خواهد و مي تواند.
چون مي مانيم، مي خواهيم، مي توانيم.
 
مردم ايران قهرمان
 

يادت باشه از اين زانتيا مانتياها نخري

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

دکتر يادت باشه حالا که رئيس جمهوري شدي هميشه با مردم رو راست باشي، يادت باشه نري با کسي ساخت و پاخت کني، يادت باشه اگه کفشهاي کهنه الاني رو انداختي دور، باز هم از اون بند دارهاش بگيري، تا به قول خودت جلو مردم بشيني و کوچکتر از اونها باشي.

دکتر يادت باشه حالا که رئيس جمهوري نري پشت درهاي بسته که نشه تو رو ديد. دکتر جون! يادت باشه قول دادي به مردم خدمت کني، باز هم به حلبي آبادها و توي خونشون بشيني تا دردهاشون يادت نره. دکتر يادت باشه حالا که رئيس جمهوري خانه ات را عوض نکني. يادت باشه دزدها و رياکارها رو پيش خودت راه ندي.

دکتر يادت باشه حالا که رئيس جمهوري آدمهاي مثل خودت رو وزير کني. آمدهاي با سواد، پاک و اهل کار. دکتر جون يادت باشه مواظب باشي کساني نباشن که پيش تو فيلم بازي کنن و پشت صحنه يه جور ديگه. قول بده با مردم رو راست باشي اگه خطايي کردن از حق مردم نگذري. دکتر جون يادت باشه همينطوري با صفا و مهربون بموني، مثل گذشتهبه جوونها اعتماد کني، يادت باشه اونها هم به تو اعتماد کردن.

دکتر جون! يادت باشه مثل گذشته خوب و علمي برنامه ريزي کني و نگذاري بدون فکر کاري بشه. دکتر يادت باشه مواظب باشي حق مردم هيچ وقت ضايع نشه، يادت باشه تو همون دکتري هستي که وقتي محافظت به اون آدمي که به تو توهين کرده بود سيلي زدش، وقتي فهميدي رفتي و صورتت رو جلوش گرفتي و گفتي حق توست که به من سيلي بزني؛ اينها يادت نره.

دکتر مواظب باش تو هم مثل بقيه نشي، يادت باشه بايد مثل رهبر زندگي کني، اگر چه به اون عزيز نمي رسي ولي يادت باشه شبيه به اون عمل کني، دکتر يادت باشه گفتي مشکل جوونها رو حل مي کني. يادت باشه گفتي بهشون هم وام اشتغال و هم وام خوب ازدواج مي دي. دکتر جون باور کن اين ماشين پژو 504 سفيد رنگ بيست و هشت ساله اي که داري ماشين خوبيه، مواظب باش يه وقت نفروشيش از از زانتيا مانتياها بگيري (ولي خودموني آخرش هم نگذاشتي باهاش يه بوق بزنيم ها!) دکتر جون اينها را که گفتم يادت نره يادت که نمي ره ... راستي يه چيزي رو مي دوني دکتر، با اينکه خيلي تخريبت کردند اما من هم مثل همه ايراني ها خيلي دوست دارم دکتر جونم!

/ 4 نظر / 7 بازدید
مجاهد تروريست

آقا مملكت اومد دست خودمون رفت... تا كور شه هر چي بدخواه نظامه

parnian

به به چه وبلاگی خيلی باحاله خواستی مال منم ببين

مجید

وعده هايی که داده مهمترين چيزیست که نبايد از ياد ببريم