شهيد ادواردو آنيلی

            

ادواردو آنيلي (Edoardo Agnelli) فرزند ثروتمندترينخانواده ايتاليايي يك مسلمان شيعه بود. پدر او سناتور جاني آنيليمرد ثروتمند و معروف ايتاليا، مدير و سهامدار اصلي و صاحب كارخانجات اتومبيل سازيفيات و فراري (، باشگاه معروف فوتبال يوونتوس، بانكها و موسساتبيمه، چندين كارخانه و شركت هاي توليدي، تجاري و ... چندين شبكه راديو تلويزيوني ومطبوعات و مجلات معروف و پرتيراژ ايتاليا و ... و مادر او يك پرنسس يهودي است.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

  در  ۱۵ نوامبر سال ۲۰۰۰ (سال ۱۳۷۹) - هر ساله مطابق با  24  آبان ماه - در يك واقعه مشكوك در  گذشت. انجمن اسلاميفارغ‌التحصيلان ايتاليا در ايران، بلا فاصله پس از شهادت او اعلام كردند كه او مسلمان وشيعه بوده و بر اثر توطئه صهيونيستها به شهادت رسيده است و روزنامه كيهان در همانروز آن را منعكس ساخت. 15 نوامبر مطابق با 24  آبان سالروز شهادت ادواردوآنيلي تنها فرزند پسر سناتور آنيلي است. در آن روز رسانه‌هاي ايتاليا پيدا شدن جسداو در زير يك پل در اتوباني در ايتاليا را خبر داده و عمدتا خودكشي را به او نسبتدادند.

 نام ادواردو بعد از اسلام آوردن او (كه قبل از انقلاب حادث شده بود) هشامعزيز و بعد از شيعه شدنش مهدي انتخاب شده بود، در چند نوبت به ايران سفر كرده بود وبا  امام خميني،  آيت‌ا... خامنه‌اي در قبل از ددوران رياست جمهوريشان،و با هاشمي رفسنجاني در زمان رياست مجلس شوراي اسلامي ديدار كرده بودو به زيارت حرم مطهر حضرت امام رضا(ع) نايل آمده بود.

ديدار او به عنوان فرزندمسلمان صاحب فيات با حضرت امام (ره) در كتاب خاطرات آيت‌ا.. هاشمي رفسنجاني كهقبل از شهادت ادواردو به چاپ رسيده ذكر شده است.

وي گفت اين شهيد عزيز قرار بوديك ماه قبل از شهادتش به ايران بيايد و قصد داشت به ديدار مقام معظم رهبري برود،ليكن والدين او براي ممانعت از اين سفر او به ايران، گذرنامه او را پنهان كردهبودند. او به شدت تحت فشار خانواده بود تا دست از اسلام بكشد.

ادواردو نگران سوءقصد از سوي صهيونيستها بود و به دوستان مسلمانش گفته بود كه آنها او را به خاطر اسلامآوردنش خواهند كشت و قتل او را به خودكشي، حادثه غيرمترقبه يا بيماري نسبت خواهندداد. اما او تصور مي‌كرد كه تا پدر او زنده است او نيز از چتر حمايت پدر برخوردار خواهد بود و لذا ترور او پس از فوت پدرش حادث خواهد شد.

با مرگ ادواردو، سهم او از ارث پدر و مادر پيرش، تماما به تنها خواهرشمارگريتاخواهد رسيد (پدر ادواردو در سال جاري شمسي فوت كرد) و با توجه به اينكه خواهر او 8 فرزند از دو شوهردارد، اين ارث بين آنها تقسيم خواهد شد.

 مارگريتا خواهر ادواردو از شوهراولش به نام آلين الكا كه يهودي است 4 فرزند و از شوهر دومش كه مسيحي است نيز 4 فرزند ديگر دارد، بنابراين، بخشي ازسهم ارث ادواردو به چند فرزند يهودي خواهر ادواردو خواهد رسيد. ضمنا مديريت موسسهبزرگ فيات و ساير موسسات خانواده آنيلي نيز به نوه بزرگ سناتور آنيلي يعني جاكوب (Jacopo) يهودي 23 ساله، فرزند بزرگ مارگريتا (خواهر ادواردو آنيلي) خواهدرسيد.

جوواننينو، پسر عموي ادواردو كه جانشين خانواده آنيلي درمديريت فيات (در صورت مرگ سناتور آنيلي) محسوب مي‌شد، نيز چهار سال پيش به طورمشكوكي (ظاهرا بر اثر بيماري) فوت كرد. با فوت مشكوك جوواننينو، پسر عموي ادواردوآنيلي و كشته شدن خود ادواردو كه عنوان خود كشي بر آن گذاشته شده بود، مديريت آينده وعمده ثروت فيات از دستكاتوليك ها خارج و به دست يهودي ها افتاد.

ادواردوآنيلي همانطور كه خود پيش‌بيني كرده بود، به شهادت رسيده است و همه قرائن و شواهد بر اين امر گواه است كه او تا آخرين لحظه بر ايمان اسلامي خود پايدار مانده بود و بلكه حتيدر صدد مسلمان كردن ديگران نيز برآمده بود.

پدر ادواردو او را تهديد به محروميت ازارث در صورت عدم ترك اعتقاد به اسلام كرده بود و او براي حفظ دينش حاضر به گذشت ازميلياردها دلار ثروت شده بود، بنابراين، چگونه ممكن است كه او با اين اعتقاد راسخبه اسلام، دست به خود كشي كه در اسلام حرام است بزند. اين دليل نيز احتمال خود كشياو را منتفي مي‌كند.

صهيونيستها با به شهادت رساندنادواردو، هم موجب شدند بخشي از ثروت عظيم پدر به دست يك مسلمان نيفتد و هم با توجهبه وضعيت وارثين، نيمي از سهم ادواردو نصيب فرزندان يهودي خواهرش شود.  مارلا كاراچولومادر ادواردو نيز يك پرنسس يهودي است.

صهيونيستها زنان يهودي را درسر راه زندگي مردان ثروتمند قرار مي‌دهند تا بدينوسيله راه انتقال ثروت به جامعهيهودي را باز كنند. مرگهاي مشكوكي كه در اين خانواده‌هاي ثروتمند رخ مي‌دهد در جهتياست كه در تقسيم ارث در نهايت، قدرت و ثروت، هر چند در طول زمان طولاني، به يهوديانمنتقل مي‌گردد. اتفاقي كه با مرگ ادواردو آنيلي مسلمان و پسر عموي مسيحي اش رخداد و باعث شد كه ثروت و مديريت خانواده آنيلي از دست كاتوليكها و مسلمانان خارج وبه دست يهوديان اين خانواده بيفتد.

با توجه به نفوذ مجموعه كمپاني هاي خانواده آنيلي در ایتالیا در حقیقت درآینده شاهد نفوذ روز افزون صهیونیستها در ارکان مختلف ایتالیا خواهیم بود.

هراتفاقي كه براي 4 فرزند كوچك مارگريتا (خواهر ادواردو) كه از پدر مسيحي هستند رخ دهد، بر ثروت چند فرزند ديگر او كه از پدر يهودي هستند يعني جاكوب 25 ساله، لاپوساله و جينورا (Ginevra) 18 ساله افزوده خواهد شدو بنابر اين مي‌توان پيش‌بيني كرد كه در آينده، صهيونيستها براي 4 نوه كوچك سناتور

/ 1 نظر / 2 بازدید
احمد

ادواردو هنوز مظلوم است باید در تمام جهان شناخته شود