چند خبر

سخنرانی دکتر عباسی با عنوان ((   از دولت کريمه تا نهضت جهانی    )) 

mkfwwp.gif

علت اعتراض های خوش چهره، ابوطالب، افروغ

گفته می شود آقایان خوش چهره، ابوطالب، افروغ که بشدت از دولت انتقاد می کنند بخاطر مسائل شخصی بوده و نه از روی کار کارشناسی.
آقای خوش چهره که در اولین روزهای پیروزی احمدی نژاد به عنوان معاون اول مطرح شد و برای ایشان 4 نفر محافظ گذاشتند که حتی با محافظینش به مجلس هم رفت و آمد می کرد بعد از یک هفته دیگر معاون اول نبود
آقای ابوطالب هم که در تلاش برای گرفتن ریاست سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ناکام ماند
آقای افروغ هم در گرفتن پست وزارت علوم و یا فرهنگ بود نیز ناکام ماند

                        ٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫

* بسیاری از مردم کشورهای اسلامی در حمایت از دکتر احمدی نژاد مطالبی را به سایت های ایرانی ارسال کرده اند. در شهرهای استانبول وبرخی شهر های عربی در حمایت از مواضع احمدی نژاد در مورد اسرائیل و جهان اسلام مراسم سخنرانی و همایش برگزار شده است و بعضاً در برخی موارد برخی از مردم کشور های اسلامی قصد راهپیمایی در حمایت از ایشان را دارند.

                      ٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫

* در جلسه ای که رئیس جمهور با استانداران داشته آقای احمدی نژاد خطاب به استانداران می گوید: برخی از شما نمره زیر 50 دارید و برخی بالای 50 و آنهایی که زیر 50 گرفته اند 6 ماه فرصت دارند تا نمره خود را بالای 50 بیاورند در غیر اینصورت بشدت برخورد می شود و با کسی هم شوخی نداریم . لازم به ذکر است ایشان همین مطلب را هم در مورد وزرای کابینه اعلام کرده اند .

/ 1 نظر / 7 بازدید
بنفشه

شنيده بودم بين خوش چهره و احمدي نژاد دعوا هم شده. به هر حال كارهاي افروغ توكلي و خوش چهره غير عاديه. ولي به نظر من احمدي نژاد بايد ابوطالب رو كه ملايمتره بياره توي دولتش. همينطور افروغ رو . صفار هرندي تا حالا كار اساسي نكرده. وزير دادگستري هم كه هيچي!! اميدوارم احمدي نژاد كابينه شو اصلاح كنه. ولي تبليغات بيخود بر عليه او هم خيلي زياده. فكر مي كنيد اين تظاهرات ضد بدحجابي رو كي راه انداخت. طرف وقتي ميگه ما با حجاب كار نداريم ميگن پس اصولگرايي چي شد؟ وقتي اقدام مي كنه مي گن ببينيد! اين هموني بود كه شعار ميداد ما با لباس مردم كار نداريم! اينا كه نميتونن با احمدي نژاد كه بچه ي انقلابه كار كنن معلوم نيست با كي ميتونن كار كنن. شايد جرج بوش! شايد هم اونو ميخوان.