عروسک گردان ها - گوگولی وزير ايران را فرا خواند

تو ایران انگاری مثلث زیاد بوده و زیاد ترم می شه مثل مثلث هسته ای سیروس ناصری-حسین موسویان - حسن روحانی .این مثلث یه ملت رو به بازی گرفتن .پیش خودم فکر می کنم وقتی مردم شعار می دادن انرژی هسته ای حق مسلم ماست اینا چقدر به ملت می خندیدن و ماها عروسکای خمیشه بازی دست اینا بودیم که براشون دست و پا تکون می دادیم .حتمآ تو دلشون می گفتن جون عمه تون اگه این حق شماست پس حق ما چه می شه. خبر دارید که از این مثلث که قرار بوده از حق مسلم ما دفاع کنن سیروس ناصری که به خاطر رشوه از شرکت نفتی کیش اورینتال مدتهاست در کشورهای اروپایی مفقود الاثره و هر چی نامه فدایت شوم هم می فرستن که بیا کاریت نداریم فقط چند سواله میگه جون شما تا شما باشین نمی آم البته بازم خبر دارین که طرف اصلی این شرکت هم یکی از همین اروپایی های دوست و برادر بوده که روزی سه بار جلسه می ذارن چطوری ایران رو تیکه تیکه کنن و هر کدوم یه تیکه بگیرن دندون - حسین موسویان هم که دیگه بوی خیانتش ایران رو برداشته می گین نه؟ بخونین:

 موسویان در یکی از مکالمات تلفنی خود بر تسریع طرف غربی بر صدور قطعنامه در سازمان ملل تاکید کرده و لذا اتهام اقدام علیه امنیت ملی نیز متوجه وی خواهد بود.
بر اساس اطلاعات دریافتی، ماجرای دستگیری موسویان از این قرار بوده که وی در سال گذشته 50 روز مسافرت خارج از کشور داشته است و ملاقات های زیادی با افراد تحت پوشش طرف های اروپایی و دیپلمات های غربی داشته که برخی از آنان به طور قطع از افراد سرویس های امنیتی غرب بوده اند و با این حال موسویان به راحتی با آنها صحبت کرده است. از جمله اتهامات دیگر این بوده که یک سری اسناد محرمانه در اختیار وی بوده که باید آنها را تحویل مقامات مربوطه می داد ولی این کار را نکرده و آنها را تحویل نداده است. هم چنین باید گفت که طرف های مقابل مذاکرات هسته ای ایران و اروپا، در جریان مذاکرات هسته ای، اطلاعاتی داشته اند که در زمان های قبل از مذاکره با مراجعه به موسویان آنها را دریافت می کرده و از نقاط ضعفی که ایران داشته مطلع شده و مذاکره کننده ارشد هسته ای، این اطلاعات را به آنها منتقل می کرده است. مهمترین اتهام موسویان، درباره یک سری اسنادی بوده است که در اختیار انگلیسی ها قرار داده و در نهایت به دست سرویس امنیتی MI6 انگلیس افتاده بوده است . این اسناد در مورد پایگاه های نظامی امنیت  ایران در اروپا بوده که طی بخشنامه ای به آنان توصیه هایی شده بود که در زمان حمله احتمالی آمریکا به ایران چه اقدامات و تصمیم های باید اتخاذ کنند. این گزارش که سه نسخه بوده است؛ یکی در اختیار آقای حسن روحانی، دیگری در اختیار آقای علی یونسی و آخری هم در دست حسین موسویان بوده است. بعدها مشخص شد که نسخه ای که در دستان موسویان بوده در اختیار انگلیسی ها قرار گرفته است.

اما نفر سوم یعنی حسن روحانی .بابا جون خودتون ما رو با این کله گنده ها درگیر نکنین .آقای حسن روحانی خدمات زیادی برای نظام انجام داده از هیچ کدام از کارای دو مشاورش هم خبر نداشته تازه اگه هم خبر داشته آقای روحانی یه روحانیه و آبروی مومن براش خیلی مهمه٬ می شه آبروی اینا رو پیش ۷۰ میلیون نفر ببره؟پس اون دنیا جواب خدا رو چی بده؟ انرژی هسته ای و اسناد نظام رو می شه برگردوند اما آبروی رفته رو چی؟پس همه با هم به پاس خدمات آقای روحانی برای نظام فقط اون یه ریزه پر لیوان رو نگاه می کنیم.
--------------------------------------------------------------
یه مطلب دیگه: این بحرین کوتوله رو دیدین؟همین کشور گوگولی ۷۵۰ هزار نفری  به خاطر سرمقاله روزنامه کیهان سفیر نه٬ وزیر رو احضار کرد و متکی فورآ برای ارائه پاره ای توضیحات و دلجویی از شیوخ مفت خور ... به بحرین رفت .بابا آقای دکتر احمدی نژاد ما که همیشه حمایتت کردیم اما اگه سیاست عزتمندانه اینه پس ذلتمندانه اون چیه؟ اگه قراره هر دفعه این کشورای گوگولی بزنن تو سرمون و جیکمون درنیاد و سفیر هم صدا نکنیم خوب اینکه همون سیاست قبلیه .آقای خاتمی اسمش رو می ذاشت گفتگو و شما اسمش رو می ذاری مهرورزی

           آشوب بر سر یک واقعیت    

/ 3 نظر / 50 بازدید
مصائب

سلام ما به کجا می ريم؟اگه احمدی نژاد نمی يومد چه بلايی بر سر اين کشور می اومد؟البته و صد البته حضور احمدی نژاد حاصل توجهات بالايی هاست.نه اون بالايی هايی که برخی می شناسن بلکه بالايی از يه نوع ديگه. راستی چطور تونستی تو زمان هک شدن پرشين بلاگ مطلبت رو ارسال کنی؟

مصائب

سلام نشاني وبلاگ مصائب احمدي نژاد تغيير كرد. http://hadisoltanieh.blogfa.com از همه دوستاني كه زحمت كشيده و بنده را لينك كرده بودند تقاضا دارم لينك را اصلاح كنند. با تشكر هادي سلطانيه

سروش

سلام هادی جان.تو فکرش نرو اين جماعت مدام دارن سوتی می دن اينم يکی از اون سوتی هاشونه .اون وقتی که می گفتن هک شده من تا ۳-۴ روز با پروکسی می تونستم وبلاگ رو باز کنم.در مورد لينک هم در اولين فرصت تغيير می دم