حرمت شکنی

در ادامه‌ي اهانت‌ها و اقدامات موهن آمريكايي‌ها در قبال مسلمانان و مقدسات آنها، يك آمريكايي مدل موهني از سرويس بهداشتي ساخته است كه روي در آن عبارت مقدس ديني نوشته شده است. <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

به گزارش المحيط، سخنگوي شركت كراپ كينگ سازنده‌ي وسايل بهداشتي اظهار داشت: اين شركت در نظر دارد تا مدل‌هاي جديدي از توالت‌هاي فرنگي را كه بر روي آن متون ديني نوشته شده است، طراحي كند.

 

وي در ادامه با وقاحت گفت: هدف از ساخت اين سرويس‌هاي بهداشتي، تحريك تروريست‌ها و برانگيختن غيرت آنها نسبت به دينشان است!

يكي از مسوولان اين شركت نيز اظهار داشت: در اين عبارت‌ها تنها از عبارات ويژه‌ي مسلمانان استفاده نمي‌شود؛ بلكه در آن از عبارات ديني اديان مختلف نيز استفاده خواهد شد.

اقدام توهين آميز و گستاخانه‌ي اين شركت آمريكايي در حالي صورت گرفته است كه اوايل سال جاري نيز مجله‌ي نيوزويك در گزارشي از هتك حرمت قرآن كريم در زندان گونتانامو خبر داد.

براساس گزارش نيوزويك،‌ بازجويان در گوانتانامو قرآن‌ كريم، كتاب مقدس مسلمانان را با وقاحت تمام در دستشويي زندان گذاشته بودند.

 

نظاميان آمريكايي پس از جناياتي كه در زندان ابوغريب و پس از آن در گوانتانامو مرتكب شدند، اكنون دامنه‌ي بي‌حرمتي خود را به مقدسات مسلمانان به داخل اين كشور گسترش داده‌اند.

-------------------------------------------------------

بغض در گلو باید از ترس نخوردن انواع برچسب ها که نکند به ما بگویند دموکرات نیستید و یا اومانیست یا از این کوفت و زهر مارهای دیگه خفه خون بگیریم و احمدی نژاد هم باید حرفی نزند وگر نه مثل برق و باد این روشنفکر نماها در سایت ها و وبلاگهایشان به باد انتقاد می گیرند که افراطی و متحجریم و مقدسات ما باید اینگونه برچسب وسايل بهداشتی شود. خدایا به ما شجاعت بده که خفه خون نگیریم و با شجاعت همه برچسب ها را تحمل کنیم

مسلمانان مسلمانان مسلمانی ز سر گیرید

/ 6 نظر / 3 بازدید
----az bache hai room ghe

ba salam, ;bari mesl shomai ke biehterami( be mosalman,va ketabe Quran mikonid) ,Ma bi hormat mishawam, ya shoma. chera noghete zaaf neshan dahim??? ba tashakour va ehteram

سروش

دوست عزيز اگر ما نسبت به مسائلی تعصب داشته باشيم نشان از نقطه ضعف نيست .مثال ملموس مثلا هر ايرانی نست به خانواده خود تعصب دارد آيا اين نقطه ضعف است؟ بعد هم من متوجه نشدم که چه بی احترامی به قرآن و مسلمانان کردم؟

----az bache hai room ghe

Ba salam, motewajeh nashodid, man chimigam, :) Mesal Zadam, nagoftam ke shoma tohin kardid. Midonid chie , in TASSOB hast ke maro be in roz dar awardeh,( bezarid harchi mikhahan, began( mage taghiri dar ETEGHADATE ma ya shoma dadeh mishawad). Wasileh dasteshon nadim, ke soee estefadeh konan, man zoram in bod.

سروش

ما نمی تونيم غربی باشيم ما اعتقاداتی داريم که بهش تعصب هم داريم .به قول دوستی می گفت در هلند اگر به کسی فحش خواهر و مادر بدهند (معذرت) طرف با تعجب می گويد اين که شما گفتيد که فحش نبود اين شغل است .ما نمی توانيم آن گونه باشيم مخصوصآ اينکه اين توهين ها در راستای طرح تقدس زدايی برای کم رنگ کردن اعتقادات مذهبی است .

az bache hai room

ba salam, kasi nagoft ke ghabi bashid.man shakhsan ba in chiz ha ETEGHADATAM hargez"kam rang nemishawad"chon be chizi ke eteghad daram(motmaenam) ba ehteram

سروش

من نمی دانم اعتقادات شما چقدره اما از لحن گفتار شما در جای ديگه فهميدم که خيلی براتون اين اعتقادات مهم نيست اما لازم چند نکته رو بگم دين ما دين شخصی نيست که هر يکشنبه بريم کليسا و اونجا هم هر گناهی کرديم اعتراف کنيم بعد هم تطهير بشيم ما دينمون اجتماعی.سياسی و فرديه .و گزينشی هم نيست که شما انتخاب کنيد به ما گفتن يه چيزهايی مقدسه و کسی حق نداره بهش توهين کنه .در عرف ما هم همينه ما يه حريمی داريم که هيچ کسی حق توهين به اون حريم رو نداره کسی نمی تونه به خانواده يک ايرانی توهين کنه وگرنه عکس العمل شديد مي بينه شما می تونی اگه کسی بهتون يا خانوادتون ناسزا گفت خيلی خونسرد از کنارش بگذری و بگی من به خودم و خانوادم مطمئنم ولی مطمئن باشيد دفعات بعد هم اين توهين به شما ادامه خواهد داشت . طرح تقدس زدايی برنامه يک يا چند ساله نيست که شما بگوييد من ايمانم قوی است شکستن حرمت مقدسات به آرامی و شايد طی چند ده سال خود مقدسات را هم ذوب می کند و به گفته دکتر شريعتی قرآن را از قلبها به طاقچه ها می برد و از نظر من از طاقچه ها هم آن را بر می دارد ...يا حق