استقبال از احمدی نژاد کم بود يا کمش کرديد؟؟؟

es1.jpg?uniq=-xpz4jw  es2.jpg?uniq=-xpz4jq

سایت آفتاب در خبری در مورد سفر رئیس جمهور به اصفهان آورده بود که این استقبال بسیار سرد و کمرنگ بوده و این خبر خود را با عکس سمت راست همراه کرده بود اما اینکه این سایت از آن همه عکس چرا این عکس و اصل این عکس را هم به گونه ای برش داده که افرادی که در دو طرف تصویر قرار دارند حذف شوند جای سوال و تردید نسبت به نیت نویسنده  دارد؟!!!
این سایت در قسمت دیگری آورده "به گفته شاهدان عینی حاضر در میدان نقش جهان اصفهان، حضور مردم اصفهان در محل سخنرانی احمدی‌نژاد آنقدر غیرقابل انتظار بود که ازدحام جمعیت تنها از روبروی مسجد امام تا قبل از کاخ عالی‌قاپو ادامه داشته است. " برای اینکه به صحت و سقم این مطلب هم پی ببرید به عکس زیر توجه کنید.آیا آنها که از خط قرمز به بعد حضور دارند مردم نیستند ؟! شاید موجودات دیگری هستند؟آیا استقبال در شهرهای دیگر بسیار از این بهتر بوده که این استقبال به چشم نمی آید ؟اگر اینطور است که بسیار عالی است که از بین ۲۹ استان و بیش از ۳۰۰ شهر تنها یک شهر با ایشان همراهی نمی کنند.مگر روزنامه ها نمی گفتند تنها فقرا و بیسوادان یا کم سوادان از ایشان حمایت می کنند ؟!! پس خدا را شکر از بین ۳۰۰ شهر حداقل یک شهر از نظر معیشتی و فرهنگی در سطح بالایی است.
es3.jpg?uniq=-xpz4jk
و اما در مورد این مطلب " استقبال از سخنرانی رئیس جمهور در جریان سفر اخیر هیات دولت به اصفهان حتی از استقبالی که مردم این شهر در جریان تبلیغات انتخاباتی احمدی‌نژاد از او در مسجد «سید‌ها»ی این شهر به عمل آوردند، کمتر بوده ‌است. " نویسنده یا نویسندگان این مطلب برای ما روشن کنند که مگر در جریان انتخابات ریاست جمهوری استقبال از این هم بیشتر بوده؟اگر اینطور است پس چرا می گفتید و می گفتند احمدی نژاد با تقلب بالا آمده؟! و مگر عنوان نمی شد که انتخاب احمدی نژاد یک انتخاب یگانی و پادگانی بوده؟! اگر چنین استقبال بی نظیری در یک مسجد   از یک کاندیدا در زمان انتخابات طبق گفته خودتان صورت گرفته که پیروزی این کاندید دیگر نیازی به تقلب و یگان و پادگان نداشت.

/ 13 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
fpr

سلام. آفرین. خوب جواب دادی. مستند بود.

روزنامه نويس

بسم الله خوب اخوی تو عکس که کاملن مشخصه ميدان امام خاليه!!!!! يه اتيش بازی برای ۳ تير تدارک ديديم گوش به زنگ باش

سروش

جناب روزنامه نويس ما که ته ميدان امام رو تو عکس نديديم.شما چطوری پشت عکس رو ديدی !الله اعلم .بعدم آفتاب می گه به کاخ آلی قاپو هم نمی رسيد اينجاش رو که مشخصه.اونی که جلو چشمه شما نمی بينين اونی که اون ته تو عکس معلوم نیست شما می بينين .شما ديگه عجب کسی هستی اخوي

عبدالله

مهم جمع کردن آرا است يکی به اين اقا بگويد تو رئيس جمهوری و تا ۲۰سال ديگر هم خرابيهای فرهنگی تو درست نمی شود

بهروز شجاعی

سلام برادرم...اولا اينکه خط رو کجا کشيدی...دوما اين عکسها با لنز وايد گرفته شده...سوما هيچ عکسی از بالا يا از زاويه مخالف گرفته نشده...هيچ تصوير تلويزيونی از استقبال پرشور(؟!) مردم از بالای ميدان امام که روالی طبيعی در تلويزيون است پخش نشد و تصاوير به طور مرتب کات می خورد...در تمامی مراسم هايی که آقای احمدی نژاد چه با نخبگان چه با دانشجويان داشت به راحتی در عسها می توانی جاهای خالی رو ببينی...اصفهان تنها شهری بود که استقبال خيابانی از احمدی نژاد نشد...بازم بگم؟

بهروز شجاعی

اشتباه تایپی شد ...خط رو کج کشيدی...بعدش هم بنده به شخصه در اونجا حضور داشتم

سروش

سلام آقای شجاعی .اولآ خط رو قبل از کاخ عالی قاپو کشيدم .- دومآ من هيچ صحبتی در مورد اينکه پش درختهای اون ته کسی هست یا نه نکردم چون اونجا نبودم - سومآ اگر هم این حجم از نظر این سایت کم بود من تناقض های مطرح کردم دوباره بخوانيد ـ اين هم عکسهای ديگری از اين استقبال کم رنگ http://www.persianblog.ir/posts/?weblog=entekhabatnohom.persianblog.ir&postid=6903238 بازم عکس می خواين؟

سروش

راستی يادم رفت بگم خط رو تعمدآ از سمت چپ به سمت راست تصوير کج اومده در قسمت چپ که مشخصه کمی قبل از کاخ عای قاپو و اگر مستقيم به سمت راست می بردم جمعيت بيشتری نشان داده می شد اما اشتباه بود پس موازی سکوی فيلمبردار کج کشيدم

صدرا مجد

حاشیه‌نگاری بر سفر رئيس‌جمهور به اصفهان **** 5شنبه سومين روز آخرين ماه اولين فصل سال اصفهان بزرگ‌ترين شهر ايران بعد از پايتخت ميزبان بزرگ‌ترين فرد كشور بعد از رهبر در طولاني‌ترين سفر استاني‌اش

حقيقت

بهتر است به جای اينکه فکر تعداد جمعيت باشيم به اين فکر کنيمی مهم احمدی نزاد نيست مهم تفکری است که در بين انسانها وجود دارد و اين تفکر هر بار بوسيله شخصی رهبری ميشود. گذشت زمان نشان ميدهد که آيا واقعا اين رهبری عوامفريبانه بوده يا واقعيت بوده است ؟ اين تفکر جيزی نيست جز جنگ با طبقه دزد و سرمايه دار. کسانی که بايد مجازات شوند بخاطر انباشته کردن ثروت در بانکها که منجر به محروميت عده زيادی در دنيا شده. در حقيقت اراذل و اوباش واقعی سرمايه داران بزرگی هستند که در دنيای مادی و ناسالم و فرهنگ ناسالم بشری دارای ارزش و احترام هستندو بايد اين نوع نگرش عوض شود و اين افراد روی حتی از خانه بيرون آمدن را هم نداشته باشند چه رسد به احترام. حال هر کسی که توانست اين تفکر مبارزه با اين زالوهای اجتماع را رهبری کند و اين فرهنگ فکری را ترويح دهد ميتوان بايکاه توده ای داشته باشد . همه باهم در راه بی آبرو کردن دزدان واقعی که همانا سرمايه داران هستند بکوشيم . آفتابه ها بايد به گردن آنها باشد.