سخنانی از احمدی نژاد که منتشر نمی شود

این مطالب خلاصه مطالبی است از سخنان دکتر احمدی نژاد در جمع نخبگان کرمانشاه که در صدا و سیما و روزنامه ها به علت منافع احزاب منتشر نمی شوند)

رئیس جمهور گفت: برای اولین بار دولت به طور کامل در انتخابات عظیمی که در کشور برگزار شد، کنار ایستاد. دهها گروه عکس مرا چاپ کردند و گفتند ما طرفدار احمدی نژاد هستیم اما من گفتم کسی از دولت مایه نگذارد و یک انتخابات آرام برگزار شد.  و بیش از 28 میلیون نفر درانتخاباتی که فضا سازی در آن نبود، شرکت کردند .
وی خاطرنشان کرد: هدف دوم ما تلاش برای اصلاح جامعه جهانی و تهیه الگو برای سایر کشورهاست؛ امکان ندارد کسی بگوید ما مرزها را می بندیم و در داخل ایران یک سرزمین جداگانه می سازیم. امکان ندارد ملتی دور خود حصار بکشد و به نقطه تعالی برسد. لازمه ساختن داخل، ارتباط با سایر کشورهاست و نیازمند موفق شدن حضور در عرصه جهانی است؛ این دو هدف، دو روی یک سکه هستند.سازندگی مبتنی بر ارزشها و اصول اعتقادی، بسیار سخت تر از دیگر سازندگی هاست. می شود از دیگران الگو برداری کرد و به سرعت تغییراتی در بخش های گوناگون ایجاد کرد اما این تغییرات به حیات طیبه و سعادتمند منتهی نخواهد شد.

رئیس شورای عالی امنیت ملی تصریح کرد: کسانی در داخل کشور هستند که سعی می کنند کشورهایی را که رفته و دیده اند به رخ ما بکشند اما اگر در عمق آن برویم ، متوجه می شویم که آنها به سمت سقوط می روند. امروز همه ملت ها بیدار شده اند و یکی پس از دیگری در دهان ابرقدرت ها می زنند، یکی از دلایل اصلی فشار آوردن آنها بر مسئله هسته ای این است که وقت مدیران ما را بگیرند و نگذارند این موتور پرسرعت با شتاب تر به جلو  برود.وی در ادامه خطاب به منتخبان و نخبگان کرمانشاه گفت: سلسله کارها و وظایفی بر عهده شماست، اگر در ذهن کسی این باشد که احمدی نژاد می تواند امور کل کشور را در نظر داشته باشد ، انتظار خوبی است اما، این در عمل به سختی امکان پذیر است.‌ استان در اختیار شماست و لازمه پیشرفت آن هم این است که همه با هم همدل و متحد باشیم  استانهایی که مسئولان و مردم آن با هم همدل هستند ، پیشرفت بیشتری هم دارند.

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه به کارهای استان باید نگاه عالمانه داشت، گفت: این طور نباشد که در هنگام انتخابات شعارها و حرف های باربط و بی ربط زده شود و بعد از آن همه چیز رو به فراموشی رود، استعدادهای استان باید به دقت ارزیابی و در مورد آن طراحی و مطالعه صورت گیرد. همه باید کمک کنیم تا این استعدادها شکوفا شود.

وی ا فزود: آدمهای خودخواهی که همه امکانات کشور در دستشان بود، اقدام نکردند و همه فرصتها را از دست دادند و اکنون مدعی هستند و کارشکنی می کنند اما بدانند دولت از این حرکت عقب نخواهد نشست و تا زمانی که احمدی نژاد هست، همچنان این مسیر پیشرفت خواهد کرد.یک عده خواب می بینند و نقشه می کشند که این دولت رفتنی است و نمی تواند فرهنگ انقلاب را جا بیاندازد ، آنها باید بدانند این ملت  پای فرهنگ انقلاب تا پایان خواهد ایستاد.

رئیس جمهور در ادامه با بیان اینکه متاسفانه باندبازی برای عده ای دین و آیین شده است، اظهار داشت: همه تلاششان این است که باندشان سر قدرت بیاید، وقتی بر مسند قدرت نیستند هر کاری می کنند، و گمان می کنند می توانند هر افترایی بزنند، نقشه می کشند تا برنامه ها اجرا نشود. آیا اینها به وطن علاقه دارند؟

احمدی نژاد افزود: از مشکلاتی که برای کشور پیش می آید، همه آسیب  خواهند دید، باید اجازه دهند دولت بدون فشار مسئولیت بپذیرد و پاسخگو هم باشد.

وی در بخش دیگری از سخنان گفت: آنان که موثر هستند از جمله سیاسیون و علما ، اجازه دهند استاندار که نماینده دولت است با احساس تعهد نسبت به استان کارهای خود را تنظیم کند ، البته نماینده دولت هم نباید تحت تاثیر روابط شخصی قرار بگیرد.

ما در برابر پیشگاه خدا، شهیدان و تاریخ مسئول هستیم؛ متاسفانه پایه فشارها به دولت از تهران شکل گرفت اما به مرور ریشه کن خواهد شد ، آنقدر فشار آوردند که در عزل و نصب های رئیس جمهور هم می خواهند دخالت کنند،  می خواهم معاونم را جابجا کنم، هزار مصاحبه می کنند و فشار می آورند.

رئیس جمهور افزود: مردم رای دادند، پس بگذارید مسئولی که مردم انتخاب کرده اند، کارش را انجام دهد اما می گویند می خواهی معاون عوض کنی باید با ما صحبت کنید. کسانی که با فشار سر کار می آیند، صلاحیت لازم را برای آن کار ندارند.

نامه‌ سرگشاده 16 بسيج دانشجويي به نمايندگان مجلس: نمايندگان مردم يا حاميان باند ثروت و قدرت

كيهان: به جاي انگليس صداي آفتاب درآمد

افشاگري يك نويسنده متواري بر ضد اصلاح طلبان

آقای خوش چهره بخواند!

/ 2 نظر / 10 بازدید

بسم رب المهدی(عج) از مشاهده و مطالعه ی وبلاگ شما لذت بردم..... اميدوارم هميشه موفق باشيد... در مکتب عشق عاقلان مجنونند در مسلخ عشق عاشقان در خونند يا علی(ع)

روزنامه نويس

بسم الله وقتی سخنرانی عجيب و غريب دکتر در دانشگاه اميرکبير در صدا وسيما سانسور ميشه (از نفس حضور دکتر در پلی تکنیک بگذریم که واقعن کاری بود کارستان اما حرفهای ان روز احمدی نژاد را باید صدها بار شنید و به همه گفت اما حیف) عجب انتظاری شماداري