سربريدن گروگان آمريكايي

خبرگزاري فارس: بنجامين واندرفورد كه تصور مي‌شد در عراق سر از تنش جدا شده است، گفت وي تصاوير مربوط به بريده شدن سر خود را ماه گذشته در منزل يكي از دوستانش ساخت تا بتواند در انتخابات ناظر شهر سان فرانسيسكو جلب‌ توجه كند.

واندرفورد 22 ساله امروز به خبرگزاري آسوشيتدپرس،گفت: «اين تصاوير جزئي از يك برنامه نمايشي بود، اما كسي تاكنون به آن توجهي نكرده بود و من آن را به چند دليل ساختم كه اولي براي جلب توجه بود اما دومي صرفا ساختن اين تصاوير بود تا نشان دهم چقدر راحت مي‌توان چنين تصاويري را جعل كرد.»
شبكه خبري العربيه دبي امروز گوشه‌هايي از يك تصاوير ويدئويي را نشان داد كه در آن يك گروگان آمريكايي بدست ابومصعب زرقاوي رئيس يك گروه وابسته به القاعده در عراق سر بريده مي‌شود. واندرفورد در اين تصوير ويدئويي تي شرتي سفيد به تن دارد و روي يك صندلي سفيد نشسته است و دستانش پشت وي بسته شده‌اند. وي در اين تصوير خواستار خروج سريع نيروهاي آمريكايي از عراق مي‌شود و هشدار مي‌دهد نيروهاي خارجي در عراق با مرگ مواجه خواهند شد. واندرفورد كه پيش از اين در خبرها بنجامين فورد يا بنجامين دانفورث معرفي شده بود، خطاب به دوربين سخن مي‌گويد، اما شبكه العربيه صداي وي را پخش نكرد.
شبكه العربيه قسمت‌هايي را كه در آن سر واندرفورد از تنش جدا مي‌شود پخش نكرد اما خبرگزاري آسوشيتدپرس گزارش داد در اين فيلم با نام "‌ ابومصعب زرقاوي يك آمريكايي را سلاخي مي‌كند" وي با چاقويي در دست، ظاهرا سرگرم بريدن گردن يك انسان است.
فعالان القاعده در ماه‌هاي اخير چندين نوار ويدئويي منتشر كرده‌اند كه در آنها گروگان‌هاي خارجي سر از تنشان جدا مي‌شود.

/ 2 نظر / 3 بازدید
Maryam

اينا چی داداش ما شب خواب مون نمی بره هاهاهاها خوش باشي

پرناز

سلام به شما دوست عزيزم....اول بگويم که چقدر خوشحالم از اينکه ميبينم کسی هست که به غير از شعر توی سايت بنويسه....من در مورد نمی دونستم ولی اگر اين کار را خودش کرده شايد اولين کار درستی که تو عمرش کرده باشه اين هست و اگر مردم که بايد بگويمis a bad timeبه فارسی نمی دانم ولی فکر می کنم بشه چه عجب چون اين کار را بايد با سدام می کردن تابه همه نشان ميدادن که به هيچ کشوری احتياج ندارن که برای انها تسميم بگيره ....به اميد ديدار و آزادی خاکمون و به اميد روزی که دنيای آرزوها به دنيای حقيقی تبديل بشه...موفق باشد دوست گلم