خبرگزاری ناگفته ها: رئيس جمهور آينده ايران مشخص شد

 انتخابات شوراها هم برگزار شد کاری با پیروزی اصولگرایان یا اصلاح طلبان یا ... ندارم .اما جالب بود انگار راه خادم در چند سال پیش آغازی بود بر تسخیر کرسی های سیاسی .به زودی زود مجلس به کمیته المپیک تبدیل می شود و هر کس که مدال آورد شورای شهری و مجلسی و ... هم می شود و به بهترین نحو از شهرت استفاده می کنند و با این حساب از حالا رئیس جمهور آینده ایران مشخص شد ، حسین رضازاده .با ورود ورزشکاران به عرصه سیاست کم کم هنرپیشگان هم به فکر استفاده از شهرت می افتند پس از حالا نمایندگان مجلس و وزرای آقای رضا زاده هم مشخص شدند هدیه تهرانی - پارسا پیروز فر - امین حیایی و ... از ورزشکاران هم که دیگه تا اون موقع حسابی جا باز کردن تو سیاست حتمآ هادی ساعی معاون اول - علیرضا دبیر ،دبیر شورای امنیت ملی - خادم وزیر نفت و .... عجب دولت و مجلسی  بشه به با ربط و بی ربط و سابقه کار سیاسی هم که کار ندارن و لیسانس تربیت بدنی و لیسانس چاپ پارچه یا هنرهای نمایشی یا ... هم قبوله .راستی شعار انتخاباتی این گروه هم اینه : ورزش و هنر در سر سفره همه.

-----------------------------------------------------

اینم یه مطلب داخل پرانتز.شما رو به خدا ببینین چه انتقادای بی موردی از احمدی نژاد می کنن و از هر چیز و هر کار و هر گفته ای ایراد می گیرن واقعآ نمی دونم انصافشون رو کجا گم کردن به این جمله دقت کنید:

"البته از رئیس جمهوری که در سخنرانی خود اعلام می کند که لباس محلی مردم پاوه را در دیدار با یکی از مقامات عالی رتبۀ خارجی خواهد پوشید، انتظار دیگری نمی رود.
آقای احمدی نژاد! ایران سیرک نیست! "

لباس محلی لباس سيرک است!!!!!!! غير از کت و شلوار لباسهای ديگر لباس سيرک است!!! اين همه رئيس جمهورهای آُفريقايی، آمريکای لاتين ،عربی و آسيای شرقی که با لباسهای محلی در بسياری از مجامع بين المللی حاضر می شوند همه سيرک بازند؟ من نمی دونم بعضی ها چه پدر کشتگی با اين احمدی نژاد مظلوم دارند؟!!!!!!!!

/ 2 نظر / 9 بازدید
سيد فرهاد

سالروز شهادت امام محمد تقی، جوادالائمه (ع) نهمين امام از امامان دوازده گانه شيعيان و يازدهمين معصوم از چهارده معصوم را به حضور همه شیعیان وره روان آن امام بزرگوار تسلیت وتعذیت عرض مینمایم

احسان

سلام. در مورد اين نوشته اتون شديدا به منبع نياز دارم. من هيچ کدوم از دو جمله رو نتونستم پيدا کنم. خواشتم در صورت امکان منبعشون رو هم بزاريد، يا برام ميل کنيد. در ضمن من هيچ فرم تماس يا آدرس ايميلي توي وبلاگتون نديدم. شاد باشيد با احترام احسان