پرسش و پاسخ صريح بادکترمحمود احمدي نژاد

دکتر احمدي نژاد در جمع 150 نماينده مجلس:

نقل حرف‌هاي كذبي چون جداسازي زن و مرد خنده‌دار است.
 
استيلاي خانوادگي بر ثروت كشور و نفت را كنار خواهم زد.
                                    

كانديداي دور دوم انتخابات رياست جمهوري با اشاره به نگراني شديد رانت خواران از حضور وي در انتخابات گفت: بنده رانت خواري و استيلاء خانوادگي بر ثروت كشور و مافياي قدرت و قبيله را از نفت جدا خواهم كرد و در اين راه جانم را خواهم گذاشت.
محمود احمدي نژاد كه بعدازظهر ndv,c به دعوت جمعي از نمايندگان در مجلس حضور يافته بود در ديدار و گفتگو با بيش از يكصد و پنجاه نفر از نمايندگان مجلس شوراي اسلامي، ضمن بيان اين مطلب اظهار داشت: مردم دنبال آزادي حقيقي و دخالت در امور اجتماعي، سياسي، فرهنگي و عدالت در كشور هستند.
وي افزود: اگر عدالت را در كشور برقرار نكنيم، مطمئن باشيد استقلال و آزادي ما دچار خدشه جدي خواهد شد و ديديم كه عدالت مهمترين شعار و تركيب آراء بود.
احمدي نژاد تاكيد كرد: وقتي قله‌هاي ثروت شكل مي‌گيرد، جايي براي آزادي نمي‌ماند و آنها با در دست گرفتن رسانه‌ها، آنقدر فضا را مي‌گيرند كه اجازه نمي‌دهند صداي مردم به جايي برسد و پيشرفت كشور دچار خدشه مي‌شود.
استاد دانشگاه علم و صنعت بيان داشت:‌ پيام مردم در انتخابات فرياد بلند عليه بخشي از مديريت جامعه بود كه يك حلقه از جامعه را شكل داده‌اند و با سياست‌هاي غلط اقتصادي اقدامات خود را انجام مي‌دهند و حلقه خود را كاملاً به روي فرياد مردم بسته‌اند.
وي ادامه داد:‌ مردم ضمن اينكه انقلاب و اسلام را مي‌خواهند، ‌خواستار تحول در جامعه هستند و حقيقتاً عنوان اصلاح طلب اصولگرا شايسته ملت ما است.
استاد دانشگاه علم و صنعت با اشاره به اينكه مردم با اين شيوه مديريت پرخرج در كشور مخالف هستند، گفت:‌ ملت بيدار و طرفدار ارزش‌ها هستند و مي‌خواهند كشور درست و علمي اداره شود.
كانديداي نهمين دوره انتخابات رياست جمهوري در ادامه تصريح كرد: مجلس حقيقتاً خانه ملت است و مجلس محترم با عملكرد خود موجب اميدواري فراواني در بين ملت شد و اگرچه زحمات فراواني كشيده شدند، اما هنوز اين كارها پاسخگوي به مطالبات حقيقي مردم كافي نبوده است.
وي ادامه داد: اكنون نيازمند برنامه تحول و چند تصميم بزرگ و تغيير رويكرد در كشور هستيم تا انقلاب را به جلو ببريم كه اين بدون همراهي و هماهنگي قوه مقننه و دستگاه اجرايي ممكن پذير نيست.
احمدي نژاد با تاكيد بر اينكه مجلس زنده و بالنده، فريادگر خاسته مردم است، بيان داشت: ‌مجلس، برادر، همراه، ناصح مشوق و بهترين مشاور دستگاه اجرايي است و اگر رابطه صميمانه با دولت ايجاد كند به هدف‌هاي خوبي دست مي‌يابيم.
وي با تاكيد بر اينكه كشور در حال آماده شدن براي تحول بزرگ است، تحولي كه دست يافتن به آن باعث قدرت اول اقتصادي در منطقه مي‌شود، اضافه كرد:‌ شعارهايي كه در انتخابات در نقطه مقابل استقلال و ارزش‌هاي اصيل انقلاب بود مورد اقبال عامه مردم قرار نگرفت و اكثريت كانديداها از ارزش‌ها، استقلال و عدالت و مردم‌ گرايي استقبال مي‌كردند.
احمدي نژاد گفت: بايد دست در دست مردم ديوار ضخيمي كه بين مردم و مجريان برپا شده است و لايه طبقه ممتاز همه روابط را مخدوش و ارزش‌ها را زير سوال برده است را از بين ببريم.
شهردار تهران با تاكيد بر اينكه بايد بر روي پيام مردم متمركز شويم و هماهنگ با هم در جهت خواسته ملت، پايه عدالت و مردمسالاري را مستحكم كنيم،‌ گفت: مسووليت‌هاي نهادهاي نظام بسيار سنگين است و بايد براي پيشرفت و اقتدار نظام و كشور تلاش كنيم.
وي در ادامه اين جلسه به سوالات نمايندگان مجلس شوراي اسلامي پاسخ گفت.
 
*نقل حرف‌هاي كذبي چون جداسازي زن و مرد خنده‌دار است
احمدي نژاد در پاسخ به سوال يكي از نمايندگان در مورد اينكه تخريب فراواني عليه شما به راه افتاده و اعلام مي‌كنند شما درصدد جداسازي زن و مرد در آسانسورها و يا خيابان‌ها هستيد، گفت: متاسفانه در اين انتخابات شاهد يك بداخلاقي بسيار زشت بوديم كه البته حرف‌هاي آنها موجب خنده مردم شده است.
وي با خنده‌دار خواندن اين انتساب‌ها يادآور شد: تا ديروز اين حرف‌ها نبود و به محض اينكه بنده به مرحله دوم راه يافتم، شبكه وسيعي كه از بين مرزها تحركاتي را دنبال مي‌كند كارهايي را آغاز كرد و در داخل نيز عده‌اي آن را دنبال كردند.
احمدي نژاد در ادامه در پاسخ به سوالي با اشاره به اينكه بحث اصلي ما بي‌عدالتي، تخريب كرامت انسان‌ها، تبعيض‌هاي گسترده و توسعه فقر و فساد در كشور است، بيان داشت: طرح مباحث حاشيه‌اي نبايد جلوي خواسته‌هاي اصلي را بگيرد.
 
* براي خدمت آماده‌ام
احمدي نژاد افزود: معتقدم در انقلاب اسلامي ما براي خدمت به مردم آماده‌ايم و شرايط كشور اين مطلب را مي‌خواهد و مطمئناً با امكانات و مردم ما مي توانيم بهتر از اين كشور را بسازيم.
احمدي نژاد خاطرنشان ساخت:‌ ظاهراً بنده از نظر بعضي‌ها وارد منطقه ممنوعه شده‌ام و جرم بزرگي مرتكب شده‌ام كه كانديداي انتخابات رياست جمهوري شده‌ام و علي‌رغم نظر برخي جناح‌ها به من را داده‌اند كه معتقدم اين تلقي ديكتاتوري است و بالندگي كشور را دچار چالش مي‌‌كند.
وي بيان داشت: نيازهاي جامعه را تامين عدالت و ريشه‌كني فقر در كشور مي‌دانم، چرا كه وقتي بي عدالتي در كشور وجود دارد و بيش از 2 ميليون بيكار در كشور داريم چگونه مي‌توانيم حرف فرهنگي بزنيم.
شهردار تهران ادامه داد:‌ مديريت فرهنگي ما متاسفانه توليد فرهنگ نمي‌كند و كار خود را رها كرده كه بايد مديريت فرهنگي ما احيا ‌كننده هويت گذشته تاريخي و آرمان‌ها در عرصه جامعه باشد.
 
* مردم آزادي در سايه عدالت مي‌خواهند
وي اظهار داشت: مردم ما مالك كشور هستند و آزادي حقيقي در سايه عدالت و مردم‌سالاري ديني مي‌خواهند.
وي بيان داشت: متاسفانه توليد فرهنگي اصيل و مناسب در كشور ما بسيار كاهش يافته است و در جايي كه به ابتذال جايزه مي‌دهند، نبايد انتظار داشته باشيم توليد فرهنگي رشد پيدا بكند.
كانديداي انتخابات رياست جمهوري افزود: امروز شاهد حضور شبكه‌هاي سازمان يافته ترويج ابتذال هستيم كه نمي‌دانم وزارت اطلاعات و ارشاد در اين زمينه چه مي‌كنند.
احمدي نژاد تصريح كرد: در انتخاب خود مبناي اصولي و ارزش‌هاي انقلابي را در نظر خواهم گرفت و مديران پاك، شجاع،‌ متخصص، كارآمد و همراه مردمرا برمي‌گزينم و مطمئن هستم در ايران از اين نيروها بسيار وجود دارد.
 
* سهم خواهي احزاب را قبول ندارم
كانديداي نهمين دوره انتخابات رياست جمهوري، با بيان اينكه برخي روزنامه‌ها و رسانه‌هاي دولتي كاملاً جناحي و حزبي و به نفع كساني و بر عليه كسي عمل مي‌كنند،‌ گفت: طرح مسائلي چون سهم خواهي برخي احزاب و گروه‌ها را از رئيس جمهور قبول ندارم و اين ادبيات را صحيح نمي‌دانم، چرا كه من براي انتخاب همكاران خود معيارها و اصولي را مدنظر دارم و مرزبندي جناحي موجب ارتقاء‌ و نزول كسي نخواهد شد.
 
* فرياد من،‌ فرياد توليدكنندگان است
وي با اشاره به اينكه از دو روز قبل فضاي سنگين در بورس و روزنامه‌هاي اقتصادي بر راه افتاده كه اگر احمدي نژاد بيايد مشكلات سرمايه گذاران زياد مي‌شود، ‌گفت: برنامه‌هاي من بر پايه توسعه سرمايه‌گذاري و سرمايه‌گذاري مولد است و مخالف دلال بازي به جاي توليدگري هستم.
وي افزود: ايجاد امنيت براي سرمايه‌گذاران از اولويت‌هاي من است و در واقع من فرياد توليدكنندگان را سر مي‌دهم.
استاد دانشگاه علم و صنعت افزود: بنده طرفدار توسعه سرمايه‌گذاري هستم و آماده‌ام كه توليد برپا شود و از بازار سرمايه و سرمايه فرد حمايت خواهم كرد و اعتقاد دارم اين سيستم بانكي مخالف توليد در كشور است.
احمدي نژاد با اشاره به اينكه در كشور هزاران مدير كارآمد و دلسوز داريد، تصريح كرد: بايد عرصه‌هاي سياست‌گذاري و ستاد مديريتي كشور را اصلح كنيم.
 
*كارگران و كارمندان در جامعه هيچ امنيتي ندارند
احمدي نژاد خاطرنشان ساخت: بنده شخصاً آدم با نشاط و طالب نشاط حقيقي براي مردم هستم، اما متاسفانه برخي جايي براي شادابي براي مردم باقي نگذاشته‌اند و مي‌بينم كه كارگران، فرهنگيان، كشاورزان و كارمندان هيچ امنيتي ندارند و بايد كاري كنيم آنها براي زندگي خود برنامه‌ريزي بكنند.
وي با اشاره به اينكه در زمان مديريت وي در شهرداري بيش از 16 مجموعه فرهنگي و 200 بوستان در تهران راه‌اندازي شده است، بيان داشت: من به دنبال جامعه پرنشاط هستم و در اين ميان توجه ويژه‌اي به جايگاه زنان دارم.
شهردار تهران با بيان اينكه نوع مديريت ما در تهران باعث ايجاد رابطه صميمانه با مردم شد و راي بالاي 1 ميليون در تهران به نفع من نشان از رابطه صميمي مردم تهران با بنده دارد.
 
* شهردار را به دولت دعوت مي‌كنم
وي همچنين با تاكيد بر اينكه اگر ماموريت دولت بر عهده من باشد شهردار تهران را به دولت دعوت مي‌كنم،‌ گفت: در دولت بايد نهادهاي اصيل فرهنگي مورد حمايت قرار بگيرد و مطمئناً براي تشكيل كابينه خود با مجلس مشورت خواهم كرد.
وي بيان داشت: در حوزه نفتي بايد شفاف سازي صورت بگيرد و بايد همه معادلات نفتي براي مردم شفاف‌تر شود.
احمدي نژاد در مورد عملكرد وزارت كشور در مرحله اول انتخابات گفت: وزارت كشور حزبي است و آراء چند شهر را كه به نفع من بود را به اصرار نگاه داشته و اعلام نكردند و در پايان مطرح نمودند كه اين اقدام،‌ باعث بروز برخي اختلافات شد.
 
* از صحنه بيرون نمي‌روم
كانديداي راه يافته به مرحله دوم انتخابات رياست جمهوري گفت: برخي مي‌خواهند با مطرح كردن مسائلي كه بنده آدمكش و يا تروريست هستم من را از صحنه بيرون بكنند، ولي من حتماً خواهم ماند و با اين اكاذيب از صحنه بيرون نخواهم رفت.
وي افزود: اين افراد را كه چنين شايعاتي را براي تخريب بنده مطرح مي‌كنند را شناسايي كرده‌ام و معتقدم اگر در حوزه نفتي شفاف‌سازي شود مشخص خواهد شد پول اين تبليغات‌ها از كجا است.
احمدي نژاد تصريح كرد: در حوزه سياست خارجي برخي معتقدند كه فقط افراد خاص متخصص آن هستند كه اين دروغ بزرگ است و معتقدم دولت مردمي و كارآمد قدرت ايران را در معادلات بين‌المللي بالا خواهد برد و پشتوانه اساسي براي كشور مي‌گردد.
وي با اشاره به اينكه برخي شعار مدرنيسم مي‌دهند ولي تفكر قاجاري دارند،‌گفت:‌ كسي كه در عرصه سياست خارجي حاضر شود بايد نماينده اقتدار ملي كشور باشد، اما برخي مذاكره‌كنندگان مامردم را نمي‌شناسند و مرعوب هستند و حتي هنوز پشت ميز ننشته،‌500 كيلومتر عقب نشيني مي‌كنند.
احمدي نژاد اضافه كرد:‌ دولت مردمي و اصولگرا به سرعت شرايط را به نفع كشور ما دگرگون مي‌‌كند و دولت متكي به مردم ادبيات مستقل و شجاعانه خواهد داشت.
 
* قوميت‌ها سرمايه ملي ما هستند
وي همچنين بيان داشت: ايران عزيز مثل گلستاني بزرگ است و گل‌هاي با شكل و رنگ متفاوت كه پيوندهايي براي حلقه وصل داريم و تمام آداب، سنن، زبان و گويش ما ارزش و سرمايه ملي و هويت ما هستند و از آنها پاسداري مي‌كنيم.
كانديداي نهمين دوره انتخابات رياست جمهوري تاكيد كرد: خود را خدمتگذار همه مردم و قوميت‌ها مي دانم و فكر مي‌كنم گمشده كشور عدالت است.
شهردار تهران اظهار داشت:‌ در عرصه مديريت كشور اصل شايسته سالاري را قبول دارم و مرزبندي جنسيتي را غيرعادلانه مي‌دانم چرا كه اين مرزبندي به شدت به ضرر خانواده و اركان انسجام اجتماعي جامعه است.
 
*فضاي كشور را دوستانه مي‌كنم
احمدي نژاد در پايان گفت: در صورت تشكيل دولت توسط بنده فضاي كشور را دوستانه و عاطفي خواهم كرد و كرامات انساني را حفظ نموده و تمام انرژي خود را براي ساختن ايران عزيز صرف خواهم كرد.
/ 1 نظر / 8 بازدید
(¯`'•.¸ **پرناز** ¸.•'´¯)

سلام به شما دوست گلم....من اگر می خواستم رای بدم به خودم می دادم که سلاحیتم بهتر از همه این کاندید ها هست....مرسی که به من سر زدی....من آپ کردم و منتظر حظور شما هستم....شما را به زيباترين ستاره ها می سپارم...موفق باشي