آيا زندان کافيست

11 شهریور- اعتماد, زن‌ جواني‌ كه‌ با يك‌ مرد بيگانه‌ رابطه‌  پنهاني‌ برقرار كرده‌ بود، تصميم‌ به‌ قتل‌ شوهر و دو فرزندش ‌ گرفت‌. اين‌ زن‌ بيست‌ و يك‌ ساله‌ به‌ نام‌ فرنگتاژ،در غياب‌  شوهر خود، مرد جواني‌ را كه‌ مستاجر خانه‌شان‌ بود به‌ منزل‌  دعوت‌ كرده‌ بود.شوهر فرنگتاژ از مدتي‌ پيش‌ براي‌ انجام‌  كار به‌ سفر رفته‌ بود و گاه‌ به‌ گاه‌ براي‌ ديدن‌ همسر و  فرزندانش‌ به‌ خانه‌ خود در شهريار برمي‌گشت‌. آن‌ شب        ‌ فرنگتاژ و جوان‌ مستاجر، وقتي‌ دو پسر خردسال‌ خانواده    ‌ را  شاهد رفتار خود ديدند، تصميم‌ گرفتند اين‌ دو شاهد را از  بين‌ ببرند. فرنگتاژ به‌ كمك‌ مرد بيگانه‌، پسرانش‌ علي‌  7      ساله‌ و آرش‌ 5 ساله‌ را پس‌ از كتك‌ زدن‌ بسيار، با  پيكرهاي‌ مجروح‌ در حمام‌ منزل‌ زنداني‌ كردند و سپس‌ تصميم‌  به‌ كشتن‌ آنها گرفتند.پس‌ از گذشت‌ سه‌ شبانه‌روز، دوشنبه    ‌ شب‌ گذشته‌ بود كه‌ هر دو پسربچه‌ را از حمام‌ بيرون‌ آوردند.  ابتدا چند بار چهارپايه‌يي‌ را به‌ سر علي‌ پسر 7ساله‌ كوبيدند و او را كشتند. سپس‌ نوبت‌ به‌ پسر كوچكترآرش‌ پنج‌ساله‌   رسيد. اين‌ كودك‌ بيگناه‌ را هم‌ با رفتاري‌ وحشيانه‌ بيهوش‌  نقش‌ بر زمين‌ كردند و گمان‌ بردند كه‌ او هم‌ مرده‌ است‌. زن‌  و مرد خيانتكار شبانه‌ پيكر نيمه‌جان‌ پسرك‌ كوچكتر و جسد  برادرش‌ را در صندوق‌ عقب‌ اتومبيل‌ انداختند تا هر دو را در  بيابان‌ بيندازند، اما زن‌ همسايه‌ در اتفاقي‌ ساده‌ پرده‌ از راز  اين‌ جنايت‌ هولناك‌ برداشت‌ و ساكنان‌ محله‌ در سرآسياب      ‌ كرج‌، زن‌ و مرد خيانتكار را هنگام‌ انتقال‌ جسد علي‌ و پيكر  نيمه‌ جان‌ آرش‌ به‌ بيابان‌ غافلگير كردند.    آرش‌ 5ساله‌ كه   ‌ در بيمارستان‌ تامين‌ اجتماعي‌ شهريار بستري‌ است‌ تاكنون   ‌ سه‌ بار تحت‌ عمل‌ جراحي‌ قرار گرفته‌ و اكنون‌ حالش‌ مساعد  به‌ نظر مي‌رسد. آرش‌ كوچولو، روي‌ تخت‌ دراز كشيده‌ و  بهت‌زده‌ برادرش‌ را صدا مي‌زند.   
 خبرنگار ما از او پرسيد: نمي‌خواهي‌ به‌ خانه‌ برگردي‌؟  گريه‌كنان‌ جواب‌ داد: «داداش‌ علي‌ را جلوي‌ چشمام‌، آقا  حسن‌ كشت‌، اگه‌ برگردم‌، منم‌ مي‌كشه‌!».

مطلب اينجاست که در مباحثات کلامی بسياری از افراد مجازات اعدام و سنگسار را بسيار وحشيانه و خلاف اصول اخلاقی تلاقی می کنند. می خواستم از اين افراد سوال کنم که آيا در برابر چنين جنايت وحشيانه ای آيا زندان و حبس ابد کافی است . آيا می شود زخم دل آرش کوچولو و پدر داغدارش را با زندان فرنگناز تسلی بخشيد واين مادر(حاشا بر قداست چنين کلمه ای که بر روی چنين زنی گذاشته شود)را چگونه بايد به جزای اعمالش رساند که ديگران متنبه شوند و چگونه می توان بر زندگی تباه شده آرش با اين خاطرات هولناک که روح و روان آرش را تا پايان عمر مثل خوره می خورد سوگواری کرد. و جه سوگواری تلخی17.gif17.gif17.gif.

                                              ايام به کام : سروش 

/ 5 نظر / 7 بازدید
Maryam

درود زياد گريه نکن فردا همه يادشون ميرود ؟؟؟؟؟؟؟

پرناز

سلام به همه دوستان گلم..من را ببخشيد ولی نمی دونم چی شده که هر کاری می کنم نمی توانم وارد سايت شوم خواهش می کنم اگر می توانيد به من بگويد و اميد وارم به سايت جديد من سر بزنيد چون دلم می گيره و اشکم در مياد اگر به من سر نزنيد. فدای همه شما دوستان گلم پرناز

علی

با حرفات کاملا موافقم . اين افراد با هيچ مجازاتی مکافات عمل خويش را نخواهند ديد . مجازات اين افراد خارج از توان بشر است . لذا بايد با انتقالشان به آن دنيا خيلی سريع کار را به خدای بزرگ واگذار کنیم .

الهام

وقتی دروغ داور هر ماجرا شود............................

elvis

از خواندن اين مطلب خيلی ناراحت شدم...به نظر من تمام مجازاتهای دنيا هم برای اين زن کم است......